• Ви знаходитесь тут:

• Наші події

Презентація книги Віктора Крамара "Копіювата: зберегти від забуття"

2016-09-16

В актовій залі школи с. Копіювата Монастирищенського району відбулася презентація книги автора – земляка Віктора Крамара «Копіювата: зберегти від забуття». На захід зібрались односельці, гості, учні школи. Розпочала захід учениця школи Ярослава Луценко віршем Володимира Сосюри «Любіть Україну». Ведучі розповідали про історію села, про автора, демонструвались слайди про село, односельців. Прозвучали пісні у виконанні Василя Подолянюка, Яни Маленької, Раїси Курій, Тетяни Звірянської. Місцева поетеса Галина Мельник читала свій вірш «Моє село». Віктор Володимирович Крамар розповів про написання книги, про те, як їздив в архіви, збирав матеріали. Довгих десять років писалась книга. Скільки треба було сили, терпіння, здоров’я, щоб написати книгу.
Потім до слова запрошується голова села Петро Іщук, директор Монастирищенської районної бібліотеки Валентина Григораш, односельці, вчителька Лариса Мельник, які щиро дякували автору за книгу. Ведучі зачитали відгуки про книгу В.Крамара. Автор дякував всім присутнім, що знайшли час і прийшли на захід, спонсорам, які допомогли видати книгу. Голова села вручив автору-земляку грамоту «Почесний громадянин с. Копіювата», коровай, цінний подарунок, квіти.презентація книги Віктора Крамара презентація книги Віктора Крамара /Files/images/IMG_0682.JPGпрезентація книги Віктора Крамара презентація книги Віктора Крамара презентація книги Віктора Крамара /Files/images/IMG_0642.JPG