Добром забуте серце обігрійте...

2017-03-01

В Монастирищенській районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці з дня створення Монастирищенської районної організації ветеранів України. Привітати громадську організацію з ювілеєм створення прийшли заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, заступник районної ради Майя Фариба. На свято, окрім представників первинних осередків ветеранських організацій, також завітали керівники установ, організацій, підприємств району.
Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено: Лядецьку Катерину Матвіївну, Ющенко Раїсу Устимівну, Ткач Людмилу Іванівну, Матушко Василя Степановича.
Заступник голови районної ради Майя Фариба вручила Почесну грамоту Черкаської обласної ради Завірюсі Марії Пилипівні – голові районної організації ветеранів.
Звертаючись до учасників зібрання, перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук відмітив, що члени ветеранської організації мають активну громадську позицію і на їх рахунку чимало добрих та благородних справ. Досвід ветеранів є цінним надбанням суспільства, яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
Майя Фариба привітала громадську організацію ветеранів та зауважила, що в нинішніх умовах реформування держави, ми повинні зробити усе можливе, вжити реальних дій щодо посилення соціального захисту громадян похилого віку. Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.
Перед присутніми виступила голова ради районної організації ветеранів України Марія Завірюха, яка привітала усіх зі святом, пригадала історію створення та діяльність районної ветеранської організації.