Найсвятіше ім’я - мама...

2017-05-12

У багатьох країнах світу День матері відзначають 13 травня. В Україні цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. В 2017 році День матері в Україні припадає на 14 травня.
Монастирищенською районною бібліотекою до Міжнародного Дня матері було підготовлено та проведено годину духовності: «Благословенна будь в віках одвічна мати…» для учнів 10-Б клас МНВК «Ерудит» та оформлено книжкову виставку на юнацькому абонементі «Найсвятіше ім’я – мама». Це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Старшокласникам було цікаво почути про заснування цього свята у 1908 році молодою американкою Анною Джервіс з Філадельфії, яка виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами, і саме з цими творами познайомились хлопці та дівчата на заході. Наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!/Files/images/IMG_2829.JPG/Files/images/IMG_2827.JPG/Files/images/IMG_2824.JPG/Files/images/IMG_2826.JPG/Files/images/IMG_2832.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi